Menu
Your Cart

Naszyjniki męskie

Męski naszyjnik w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kulki: BrązoweŚrednica kulek: 8 mmObwód: uniwersalny 66 cm.Długość elementu ozdobnego: 13cmWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość naszyjnika..
79,00zł
Bez podatku:79,00zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)

Naszyjniki męskie - biżuteria handmade

 

Mówi się, że biżuteria zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet. Czy aby na pewno? Wystarczy, że spojrzysz na nasze męskie naszyjniki, które znajdziesz na naszej stronie. Wtedy na pewno zmienisz zdanie. Naszą ręcznie robioną męską biżuterią udowadniamy, jak uniwersalnym dodatkiem jest biżuteria. Mężczyzno, przekonaj się, że męski naszyjnik jest doskonałym dodatkiem właśnie dla Ciebie.

Męskie naszyjniki będą hitem w najbliższym sezonie

Wybieraj wśród materiałów, motywów i wzorów. W naszym sklepie on-line znajdź męski naszyjnik, którym będziesz wyrażał swoją osobowość. Niech ten męski naszyjnik stanie się odbiciem Twojej duszy. Zawieś na szyi męski naszyjnik w towarzystwie zarówno luźnego T-shirtu jak i wieczorowego garnituru. Z każdą stylizacją stworzy spójny i efektowny komplet. Udowodnij, że męski naszyjnik nie jest dodatkiem jedynie dla kobiet. Przebij się przez utarte schematy i podążaj własną drogą. Załóż męski naszyjnik wbrew stereotypom i udowodnij, że są błędne. Naszyjniki dla mężczyzn na naszej stronie podkreślą Twoją pewność siebie i indywidualizm.

Męskie naszyjniki na każdą kieszeń

Nie bój się, że Twój budżet nie pozwoli Ci cieszyć się efektowym dodatkiem, jakim jest męski naszyjnik. Męska biżuteria na naszej stronie jest na każdą kieszeń. Pragniemy, aby każdy z Was mógł definiować siebie i swój wyjątkowy charakter za pomocą naszej ręcznie robionej biżuterii – czy męski naszyjnik sprawdzi się w tej roli?

Męskie naszyjniki na prezent

Podaruj bliskiemu sercu mężczyźnie wyjątkowy prezent, jakim jest męski naszyjnik. Odczaruj mit mówiący o tym, że biżuterię noszą jedynie kobiety. Dobrze dobrany męski naszyjnik to idealny dodatek mężczyzny w każdym wieku. Pozwól mu cieszyć się piękną i naturalną ozdobą jaką jest naszyjnik dla mężczyzny. Obudź w nim wolność i pewność siebie.