Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Bransoletki męskie

Bransoletki męskie

Bransoletki męskie - biżuteria handmade

 

Choć świat idzie do przodu – ludziom nadal wydaje się, że biżuteria zarezerwowana jest jedynie dla kobiet. Nic bardziej mylnego, obecnie mężczyźni również noszą męską biżuterię. Nasz sklep internetowy jest tego żywym dowodem. Pragniemy odczarować mit mówiący o tym, że mężczyźni nie powinni nosić biżuterii. Pozwól nam przedstawić bransoletki męskie, które są swoistym zaprzeczeniem tego mitu. Przekonaj się, jak świetnym męskim dodatkiem są męskie bransoletki na rękę.

Bransoletka męska drewniana
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z drewnoianych kulek w kolorach brązu i beżu.Średnica kulek- 8mm.Ozdobę stanowią metalowe przekładki.Baza – gumka jubilerska.Długość – 22,5cm ..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka męska stworzona z rzemieni naturalnych w kolorach brązowych oraz białym.Ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość 26cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym, brązowym oraz czerwonym.Ozdobę stanowią dwie metalowe przekładki.Długośc bransoletki – 24cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym.Ozdobę stanowi oryginalne plecienie na środku bransoletki.Długość bransoletki – 21-26cm (jest regulowana).Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
26,00zł
Bez podatku:26,00zł
Bransoletka została stworzona z rzemieni w kolorach czarnym, szarym, oraz czerwonym.Długość bransoletki – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
21,00zł
Bez podatku:21,00zł
Bransoletka męska z przekładką
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z syntetycznego rzemienia, ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość – 22cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka męska ze znakiem nieskończoności
WYPRZEDANE
Bransoletka stworzona z prostokątnego rzemienia syntetycznego w kolorze brązowym.Elementem ozdobnym jest znak nieskończoności.Zapięcie na magnes.Długość – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne...
29,00zł
Bez podatku:29,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)