Menu
Your Cart

Bransoletki męskie

Bransoletka męska "Lawa" Bransoletka męska "Lawa"
Nowość
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych:lawa wulkanicznalawa prasowanahematytyOzdobę bransoletki stanowi grafitowa przekładka z cyrkoniami.Średnica kamieni - 8mm.Długość bransoletki- pasuje na nadgarstek do 20 cm w obwodzie.Zamówienia staramy się realizować na bieżąco, jednak ze wzg..
65,00zł
Bez podatku:65,00zł
Bransoletka męska "Białe howlity" Bransoletka męska "Białe howlity"
Nowość
Bransoletka została wykonana z kamieni:howlityhematytyOzdobę bransoletki stanowi oryginalna, grafitowa przekładka z cyrkoniami.Średnica kamieni - 8 mm.Długość bransoletki - pasuje na nadgarstek do 20 cm w obwodzie.Zamówienia staramy się realizować na bieżąco, jednak ze względu na to iż biżuter..
65,00zł
Bez podatku:65,00zł
Bransoletka męska "Czarna lawa" Bransoletka męska "Czarna lawa"
Nowość
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych;lawa wulkanicznalawa prasowanahematytyŚrednica kamieni - 8mm. Długość bransoletki - pasuje na nadgarstek do 20 cm w obwodzie.Zamówienia staramy się realizować na bieżąco, jednak ze względu na to iż biżuteria wykonywana jest ręcznie, czas real..
55,00zł
Bez podatku:55,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Bransoletki męskie - biżuteria handmade

 

Choć świat idzie do przodu – ludziom nadal wydaje się, że biżuteria zarezerwowana jest jedynie dla kobiet. Nic bardziej mylnego, obecnie mężczyźni również noszą męską biżuterię. Nasz sklep internetowy jest tego żywym dowodem. Pragniemy odczarować mit mówiący o tym, że mężczyźni nie powinni nosić biżuterii. Pozwól nam przedstawić bransoletki męskie, które są swoistym zaprzeczeniem tego mitu. Przekonaj się, jak świetnym męskim dodatkiem są męskie bransoletki na rękę.