Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 100 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Bransoletki męskie

Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty
Nowość
Męska bransoletka z hematytów.Szczegóły:Kamień: hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: przekładkiWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamieni:Hematyt- kamień ochronny. Hematyt jest bardzo pomoc..
45,00zł
Bez podatku:45,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkaniczna i hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletk..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa wulkaniczna
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkanicznaŚrednica kamieni: 10 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamien..
42,00zł
Bez podatku:42,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko
Nowość
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: tygrysie okoŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki. Mężczyźni upodo..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Czarna lawa z labradorytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z prasowanej, czarnej lawy wulkanicznej połączonej z szarym labradorytem.Szczegóły:Kamień: czarna lawa i szary labradorytŚrednica kamieni: 10mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymał..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem" Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z kamieni naturalnych z krzyżykiem- tygrysie oko i hematyt.Szczegóły:Kamień: tygrysie oko i hematyt.Średnica kamieni: 6 i 8mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletek.Op..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska z plecionych rzemieni
WYPRZEDANE
Bransoletka została stworzona z rzemieni w kolorach czarnym, szarym, oraz czerwonym.Długość bransoletki – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
21,00zł
Bez podatku:21,00zł
Bransoletka męska stworzona z syntetycznego rzemienia, ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość – 22cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Zestaw męskich bransoletek "Black" Zestaw męskich bransoletek "Black"
Nowość WYPRZEDANE
Zestaw męskich bransoletek składa się z trzech bransoletek w kolorze czarnym i szarym.pierwsza bransoletka stworzona jest z kamieni naturalnych: lawa prasowana oraz hematyt, ozdobiona jest zawieszką w kształcie krzyża,druga bransoletka została wykonana z czarnej lawy oraz labradorytu,trzecia b..
119,00zł
Bez podatku:119,00zł
Zestaw męskich bransoletek "Brown" Zestaw męskich bransoletek "Brown"
Nowość
Zestaw męskich bransoletek składa się z trzech bransoletek z kamieni naturalnych w odcieniach brązu.pierwsza bransoletka stworzona jest z kamieni naturalnych: tygrysie oko oraz hematyt, ozdobiona jest zawieszką w kształcie krzyża,druga bransoletka została wykonana z czarnej lawy oraz jaspisu,trzeci..
135,00zł
Bez podatku:135,00zł
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)

Bransoletki męskie - biżuteria handmade

 

Choć świat idzie do przodu – ludziom nadal wydaje się, że biżuteria zarezerwowana jest jedynie dla kobiet. Nic bardziej mylnego, obecnie mężczyźni również noszą męską biżuterię. Nasz sklep internetowy jest tego żywym dowodem. Pragniemy odczarować mit mówiący o tym, że mężczyźni nie powinni nosić biżuterii. Pozwól nam przedstawić bransoletki męskie, które są swoistym zaprzeczeniem tego mitu. Przekonaj się, jak świetnym męskim dodatkiem są męskie bransoletki na rękę.