Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Franczyza

DOŁĄCZ DO NAS !

 

Mimo 7 lat doświadczeń, dopiero teraz możesz zostać naszym partnerem biznesowym.Dlaczego ? Bo mamy pewność sukcesu, wiedzę i doświadczenie a co najważniejsze wiemy JAK!

 

 

Jesli zastanawiasz się nad dochodowym biznesem, który łączy w sobie pasję tworzenia unikalnej, ręcznie robionej biżuterii ze sprawdzonym pomysłem i współpracą z marką o silnej pozycji na runku – zapraszamy do współpracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opartemu na wnikliwej analizie rynku i szybkiej reakcji na potrzeby klientów przystapiliśmy do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy. Nasz pierwszy punkt handlowy z autorską biżuteriąTopArt” otworzyliśmy w jednej z największych galerii handlowych w Zielonej Górze.Rosnące z miesiąca na miesąc zyski, uśmiech i zadowolene Klientek a także nowe pomysły zachęciły nas do otwarcia kolejnych punktów z ręcznie robioną biżuteria marki TopArt.

W tworzenie naszej autorskiej biżuterii wkladamy całe serce. I tak jest również w przypadku współpracy z naszymi partnerami franczyzowymi. Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, partnerstwo oraz wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo wyrobów.Dzięki temu, nasz sprawdzony pomysł na biznes związany z biżuterią będzie przyjemny a przede wszystkim dochodowy.Z naszymi partnerami franczyzowymi chętnie dzielimy się bogatym doświadczeniem i wiedzą.Udzielamy rad i wskazówek przede wszystkim uzyskasz sprawdzony koncept oraz współpracę z marką o silnej reputacji i ugeruntowanej pozycji na rynku.

KNOW-HOW

   


Mimo siedmiu lat doświadczeń,
dopiero teraz możesz zostać
naszym partnerem biznesowym.
Dlaczego ?

 

 

 

 

Bo mamy pewność, mamy wiedzę, mamy kwalifikacje bo WIEMY JAK !

 

Twoje korzyści !

•    przynależność do stabilnej marki o ugruntowanej pozycji na rynku,

•    wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo wyrobów

•    sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji lidera rynku w tworzeniu i sprzedaży biżuterii

•    sprawny system logistyki i dostaw

•    Nasz rabat – Twoim rabatem. W sieci siła !

•    Możliwość tworzenia / sprzedaży biżuterii z oryginalnych kryształów Crystals from Swarovski – certyfikat Customer of Swarovski International Distribution AG.

•  Jesli jesteś zainteresowany, napisz – franczyza@topartbizuteria.pl