Menu
Your Cart

Franczyza

 

Jeżeli zastanawiasz się nad dochodowym biznesem,

który łączy w sobie pasję tworzenia unikalnej, ręcznie robionej biżuterii ze sprawdzonym pomysłem i współpracą z marką o silnej pozycji na rynku - zapraszamy do współpracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opartemu na wnikliwej analizie rynku oraz szybkiej reakcji na potrzeby klientów, przystąpiliśmy do tworzenia sieci sprzedaży detalicznej w oparciu o system franczyzowy.

Nasz pierwszy punkt handlowy z autorską biżuterią TopArt otworzylismy w jednej z największych Galerii Handlowych w województwie lubuskim – Focus Mall Zielona Góra. Rosnące z miesiąca na miesiąc zyski, uśmiech i satysfakcja klientek a także nowe pomysły zachęciły nas do otwarcia kolejnych punktów z ręcznie tworzoną biżuterią marki TopArt.

W tworzenie naszej biżuterii wkładamy całe serce i tak jest również w przypadku współpracy z naszymi partnerami franczyzowymi.

Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, partnerstwo i nowoczesne wzornictwo wyrobów. Dzięki temu, prowadzenie punktu TopArt daje wiele przyjemności, ale przede wszystkim jest niezwykle dochodowe.

Z naszymi partnerami franczyzowymi dzielimy się całym know-how zdobytym w ciągu 7 lat i usystematyzowanym w kazdym kontekście prowadzenia biznesu.

Twoje korzyści

  • przynależność do stabilnej marki o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo wyrobów,
  • sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji lidera rynku w tworzeniu i sprzedaży biżuterii,
  • sprawny system logistyki i dostaw,
  • Nasz rabat – Twoim rabatem – jako sieć oraz dzięki wieloletniej współpracy z producentami i hurtowniami półwyrobów do tworzenia biżuterii wynegocjowaliśmy wysokie rabaty, niemozliwych do osiagnięcia przez jednostkowego przedsiębiorcę.

Certyfikat Customer of Swarovski International Distribution AG

Możliwość tworzenia i sprzedazy biżuterii z oryginalnych kryształków Crystals from Swarovski. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, posiadamy podpisaną umowę brandingową z firmą Swarovski potwierdzoną Certyfikatem Customer of Swarovski International Distribution AG. Dzięki umowie brandingowej, zarówno nasi partnerzy jak i klienci mają stuprocentową pewność autentycznosci kryształów firmy Swarovski i tworzonej z nich wyjatkowej biżuterii.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz:

franczyza@topartbizuteria.pl