Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Biżuteria Męska

Biżuteria Męska

Biżuteria męska ręcznie robiona - handmade

 

Kto powiedział, że biżuteria zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet? Świat biżuterii idzie z duchem czasu i prezentuje także biżuterię dla mężczyzn. Męska biżuteria absolutnie nie umniejsza ona męskości i siły. Dodaje za to szyku i klasy. Odpowiednio dobrana męska biżuteria stanie się dopełnieniem każdej męskiej stylizacji – zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej.

Bransoletka męska drewniana
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z drewnoianych kulek w kolorach brązu i beżu.Średnica kulek- 8mm.Ozdobę stanowią metalowe przekładki.Baza – gumka jubilerska.Długość – 22,5cm ..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka męska stworzona z rzemieni naturalnych w kolorach brązowych oraz białym.Ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość 26cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym, brązowym oraz czerwonym.Ozdobę stanowią dwie metalowe przekładki.Długośc bransoletki – 24cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym.Ozdobę stanowi oryginalne plecienie na środku bransoletki.Długość bransoletki – 21-26cm (jest regulowana).Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
26,00zł
Bez podatku:26,00zł
Bransoletka została stworzona z rzemieni w kolorach czarnym, szarym, oraz czerwonym.Długość bransoletki – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
21,00zł
Bez podatku:21,00zł
Bransoletka męska z przekładką
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z syntetycznego rzemienia, ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość – 22cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka męska ze znakiem nieskończoności
WYPRZEDANE
Bransoletka stworzona z prostokątnego rzemienia syntetycznego w kolorze brązowym.Elementem ozdobnym jest znak nieskończoności.Zapięcie na magnes.Długość – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne...
29,00zł
Bez podatku:29,00zł
Spinki do mankietów - "Dla golfisty" Spinki do mankietów - "Dla golfisty"
Nowość
Spinki do mankietów! IJeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Spinki do mankietów - "Facebook"
Nowość
Spinki do mankietów! Jeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna.Spinki z motywem ikonki Facebooka - to idealny prezent dla miłośnika mediów społecznościowych. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Spinki do mankietów - "Mapa"
Nowość
Spinki do mankietów! Jeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna.Spinki z motywem mapy to idealny prezent dla podróżnika. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Spinki do mankietów - "Superman"
Nowość
Spinki do mankietów! Jeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna.Spinki Superman będą idealnym prezentem dla każdego Supermana. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Spinki do mankietów - Apple Spinki do mankietów - Apple
WYPRZEDANE
Spinki do mankietów! IJeden z niewielu elementów biżuterii na jakie może sobie pozwolić elegancki mężczyzna.Wysoka jakość! ..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 21 (2 stron)