Menu
Your Cart

Biżuteria Męska

Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty
Nowość
Męska bransoletka z hematytów.Szczegóły:Kamień: hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: przekładkiWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamieni:Hematyt- kamień ochronny. Hematyt jest bardzo pomoc..
45,00zł
Bez podatku:45,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkaniczna i hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletk..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa wulkaniczna
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkanicznaŚrednica kamieni: 10 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamien..
42,00zł
Bez podatku:42,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: tygrysie okoŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki. Mężczyźni upodo..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Czarna lawa z labradorytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z prasowanej, czarnej lawy wulkanicznej połączonej z szarym labradorytem.Szczegóły:Kamień: czarna lawa i szary labradorytŚrednica kamieni: 10mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymał..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem" Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z kamieni naturalnych z krzyżykiem- tygrysie oko i hematyt.Szczegóły:Kamień: tygrysie oko i hematyt.Średnica kamieni: 6 i 8mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletek.Op..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska stworzona z syntetycznego rzemienia, ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość – 22cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Męski naszyjnik "Różaniec brązowy" Męski naszyjnik "Różaniec brązowy"
Nowość
Męski naszyjnik w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kulki: BrązoweŚrednica kulek: 8 mmObwód: uniwersalny 66 cm.Długość elementu ozdobnego: 13cmWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość naszyjnika..
79,00zł
Bez podatku:79,00zł
Męski naszyjnik "Różaniec szary" Męski naszyjnik "Różaniec szary"
Nowość
Męski naszyjnik w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kulki: szareŚrednica kulek: 8 mmObwód: uniwersalny 66 cm.Długość elementu ozdobnego: 13cmWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość naszyjnika..
79,00zł
Bez podatku:79,00zł
Męski naszyjnik "Różaniec" kamienie naturalne - lawa i hematyt Męski naszyjnik "Różaniec" kamienie naturalne - lawa i hematyt
Nowość WYPRZEDANE
Męski naszyjnik w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkaniczna i hematytŚrednica kamieni: 6 i 8 mmObwód: uniwersalny 66 cm.Długość elementu ozdobnego: 13cmWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość naszyjnika..
99,00zł
Bez podatku:99,00zł
Spinki do mankietów! IJeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Spinki do mankietów! Jeden z niewielu elementów biżuterii na jaki może sobie pozwolić elegancki mężczyzna.Spinki z motywem ikonki Facebooka - to idealny prezent dla miłośnika mediów społecznościowych. Wysoka jakość!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 18 (2 stron)

Biżuteria męska ręcznie robiona - handmade

 

Kto powiedział, że biżuteria zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet? Świat biżuterii idzie z duchem czasu i prezentuje także biżuterię dla mężczyzn. Męska biżuteria absolutnie nie umniejsza ona męskości i siły. Dodaje za to szyku i klasy. Odpowiednio dobrana męska biżuteria stanie się dopełnieniem każdej męskiej stylizacji – zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej.