Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 100 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Biżuteria Męska

Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty Bransoletka męska - "Pleciona" - kamienie naturalne - hematyty
Nowość
Męska bransoletka z hematytów.Szczegóły:Kamień: hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: przekładkiWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamieni:Hematyt- kamień ochronny. Hematyt jest bardzo pomoc..
45,00zł
Bez podatku:45,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa i hematyt
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkaniczna i hematytŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletk..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - lawa wulkaniczna
Nowość WYPRZEDANE
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: lawa wulkanicznaŚrednica kamieni: 10 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki.Opis kamien..
42,00zł
Bez podatku:42,00zł
Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko Bransoletka męska - "Różaniec" - kamienie naturalne - tygrysie oko
Nowość
Elegancka bransoletka męska w formie różańca to hit wśród męskiej biżuterii.Szczegóły:Kamień: tygrysie okoŚrednica kamieni: 8 mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-23 cm.Ozdoba: krzyżykWszystkie elementy zostały nawleczone na sznurek jubilerski co gwarantuje wytrzymałość bransoletki. Mężczyźni upodo..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Czarna lawa z labradorytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z prasowanej, czarnej lawy wulkanicznej połączonej z szarym labradorytem.Szczegóły:Kamień: czarna lawa i szary labradorytŚrednica kamieni: 10mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymał..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem" Bransoletka męska - kamienie naturalne - "Tygrysie oko z hematytem"
Nowość
Elegancka męska bransoletka z kamieni naturalnych z krzyżykiem- tygrysie oko i hematyt.Szczegóły:Kamień: tygrysie oko i hematyt.Średnica kamieni: 6 i 8mmRozmiar bransoletki: uniwersalny 19-22 cm.Wszystkie elementy zostały nawleczone na grubą linkę jubilerską co gwarantuje wytrzymałość bransoletek.Op..
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka męska drewniana
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z drewnoianych kulek w kolorach brązu i beżu.Średnica kulek- 8mm.Ozdobę stanowią metalowe przekładki.Baza – gumka jubilerska.Długość – 22,5cm ..
25,00zł
Bez podatku:25,00zł
Bransoletka męska pleciona
WYPRZEDANE
Bransoletka męska stworzona z rzemieni naturalnych w kolorach brązowych oraz białym.Ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość 26cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka męska z okrągłych rzemieni naturalnych
WYPRZEDANE
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym, brązowym oraz czerwonym.Ozdobę stanowią dwie metalowe przekładki.Długośc bransoletki – 24cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka męska z oryginalnym plecieniem
WYPRZEDANE
Bransoletka została wykonana z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym.Ozdobę stanowi oryginalne plecienie na środku bransoletki.Długość bransoletki – 21-26cm (jest regulowana).Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka męska z plecionych rzemieni
WYPRZEDANE
Bransoletka została stworzona z rzemieni w kolorach czarnym, szarym, oraz czerwonym.Długość bransoletki – 23cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
21,00zł
Bez podatku:21,00zł
Bransoletka męska stworzona z syntetycznego rzemienia, ozdobiona metalowymi przekładkami w kolorze srebrnym.Długość – 22cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 26 (3 stron)

Biżuteria męska ręcznie robiona - handmade

 

Kto powiedział, że biżuteria zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet? Świat biżuterii idzie z duchem czasu i prezentuje także biżuterię dla mężczyzn. Męska biżuteria absolutnie nie umniejsza ona męskości i siły. Dodaje za to szyku i klasy. Odpowiednio dobrana męska biżuteria stanie się dopełnieniem każdej męskiej stylizacji – zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej.