Menu
Your Cart

Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletka została stworzona z kamieni naturalnych tj. czarny onyks fasetowany oraz lawa prasowana,ozdobę bransoletki stanowi zawieszka Crystals from Swarovski - Xilion Pendant - Crystal Black Patinadługość uniwersalna 17-19 cm.Lawa wulkaniczna, powstaje z zastygniętej lawy z erupcji wulkanicznej...
42,00zł
Bez podatku:42,00zł
Bransoletka z kamieni  naturalnych "Szare Jadeity z Sową"
WYPRZEDANE
Bransoletka została stworzona z szarych jadeitów o średnicy 8mm.Ozdobę stanowi zawieszka – sowa.Długość bransoletki – ok 18cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
29,00zł
Bez podatku:29,00zł
Bransoletka z kamieni naturalnych "Agat Tybetański - srebrna" Bransoletka z kamieni naturalnych "Agat Tybetański - srebrna"
Nowość
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych:-agat tybetański-agat szary-jadeit kremowyAgat - poprawia koncentrację i zdolności analityczne. Mówi się, że jest to kamień równowagi. Rozmiar kamieni to 8 mm.Ozdobę bransoletki stanowi metalowa zawieszka w kształcie piórka.Dodatki to elementy metal..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka z kamieni naturalnych "Agat Tybetański złota" Bransoletka z kamieni naturalnych "Agat Tybetański złota"
Nowość WYPRZEDANE
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych:-agat tybetański-agat szary-jadeit kremowyAgat - poprawia koncentrację i zdolności analityczne. Mówi się, że jest to kamień równowagi. Rozmiar kamieni to 8 mm.Ozdobę bransoletki stanowi metalowa zawieszka w kształcie piórka.Dodatki to elementy metal..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka została stworzona z zielonych agatów o średnicy 8mm. Ozdobę stanowi zawieszka - srebrny listek.Długość bransoletki 18-19cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!Agat - „kamień siły” – pomaga uwolnić się od stresu, dodaje pewnoś..
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka stworzona z trawionych amazonitów oraz beżowego marmurku.Ozdobę stanowi miętowy chwost oraz serduszko z napisem “made with love”Średnica kul 8mm.Długość bransoletki 18cm...
45,00zł
Bez podatku:45,00zł
Bransoletka z kamieni naturalnych "Biały agat i kryształ górski" Bransoletka z kamieni naturalnych "Biały agat i kryształ górski"
WYPRZEDANE
Bransoletka stworzona z kamienie naturalnych - biały agat fasetowany oraz kryształ górski.Średnica kul to 10mm.Ozdobę stanowi metalowa zawieszka w kształkie skrzydła, które symbolizuje lekkości i duchowości. Skrzydła wyrażają też dążenie do osiągania „wyższych celów”.Długość bransoletki ..
43,00zł
Bez podatku:43,00zł
Bransoletka stworzona z kamieni naturalnych: brzoskwiniowe jadeity oraz opal.Ozdoby: Brzoskwiniowy chwost oraz metalowa koniczynka.Średnica kul – 10mm.Długość bransoletki 19cm...
49,00zł
Bez podatku:49,00zł
Bransoletka wykonana z marmurków w kolorach białym, szarym oraz różowym.Średnica kulek to 8mm.Ozdobę stanowi metalowa zawieszka w kształcie serca, zawieszona na ozdobnej krawatce.Długość bransoletki 18-19cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest twor..
29,00zł
Bez podatku:29,00zł
Bransoletka z kamieni naturalnych "Muszlan biały z opalem" Bransoletka z kamieni naturalnych "Muszlan biały z opalem"
Nowość WYPRZEDANE
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych:-muszlan biały-opal-kryształek SwarovskiegoRozmiar kamieni to 8 mm.Ozdobę bransoletki stanowi zawieszka- srebrny aniołek.Rozmiar bransoletki: uniwersalny 17-19 cm...
43,00zł
Bez podatku:43,00zł
Bransoletka stworzona z kamieni naturalnych – noc kairu oraz opalizującch hematytów.Noc kairu jest niezwykle eleganckim kamieniem charakteryzującym się głęboką, zdecydowaną czernią i połyskującymi drobinkami. Kamień ten pomaga w opanowaniu w cięższych chwilach oraz odstrasza niechcianych przez n..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka z kamieni naturalnych "Różowe agaty ze złotym hematytem" Bransoletka z kamieni naturalnych "Różowe agaty ze złotym hematytem"
Nowość
Bransoletka została wykonana z kamieni naturalnych:-złoty hematyt-różowy agat-różowy jadeitRozmiar kamieni to 10mm.Ozdobę bransoletki stanowi złota zawieszka z czarnym oczkiem.Rozmiar bransoletki: uniwersalny 17-19 cm...
43,00zł
Bez podatku:43,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 21 (2 stron)

Bransoletki z kamieni naturalnych - biżuteria handmade

 

Nie od dziś wiadomo, że kamienie naturalne kojarzą się nam z magiczną mocą sprawczą. Kiedyś głosiły ją czarownice i wróżki. Dziś wystarczą piękne bransoletki z kamieni naturalnych, które obudzą drzemiącą w Tobie siłę i wiarę w to, co pozornie niemożliwe. Kamienie szlachetne od lat znane są nam jako swoiste amulety, talizmany, mające za zadanie przynieść nam dobrobyt i szczęście. Głęboko wierzymy, że nasza ręcznie robiona biżuteria z kamieni szlachetnych również dla Ciebie stanie się wyjątkowym talizmanem, który uchroni Cię przed złem, a przyniesie poczucie piękna i pewności siebie. Mamy nadzieje, że będzie ona zawsze przy Tobie, w końcu bransoletkę z kamieni szlachetnych możesz nosić na co dzień.

Bransoletki z kamieni szlachetnych Twoją furtką do spełnienia

Skoro zajrzałaś na naszą stronę, z pewnością jesteś wyjątkową, pewną siebie kobietą. Jeżeli dodatkowo cenisz sobie naturalne piękno, witalność i pewność siebie, to zdecydowanie trafiłaś dobrze. To właśnie dla kobiet takich jak Ty, stworzyliśmy wyjątkową serię biżuterii handmade opartą o naturalne kamienie i drzemiącą w nich moc sprawczą. Bransoletki z naturalnych kamieni staną się doskonałym uzupełnieniem Twojej stylizacji, będąc swoistą wisienką na torcie. Bransoletki z kamieni szlachetnych, takich jak jadeit, hematyt czy agat rozbudzą drzemiące w Tobie siły witalne. Bransoletki z kamieni naturalnych nie tylko piękne, ale też wyjątkowe. To właśnie natura jest tłem naszych emocji. Wierzymy w jej wpływ na nasze życie i samopoczucie. Niech te wyjątkowe kamienie naturalne uświadomią Ci, jak wartościową kobietą jesteś – stworzoną do sukcesu i szczęścia. Pozwól uwidocznić w sobie to, co niewidzialne z zewnątrz. Załóż piękną bransoletkę z kamieni szlachetnych. Niech jak amulet nasza biżuteria prowadzi Cię poprzez życie – z głową podniesioną wysoko do góry. Błyszczące, mieniące się w słońcu feerią barw naturalne kamienie są dla nas odbiciem Ciebie i Twoich możliwości. Pozwolą odkryć Ci siebie na nowo, załóż bransoletkę z kamieni szlachetnych. Uwolnią to, co do tej pory drzemało w Tobie głęboko. Niech Twoje siły witalne obudzą się do życia razem z naszą biżuterią z kamieniami naturalnymi.

Biżuteria handmade i wysoka jakość kamieni szalchetnych

Nasza biżuteria handmade wykonana z najwyższej jakości kamieni szlachetnych pozwoli Ci poczuć się pięknie nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Biżuteria z kamieniami naturalnymi stanie się doskonałym uzupełnieniem nie tylko Twojej stylizacji, ale również wnętrza – skrywającego to, co w Tobie najcenniejsze. Najważniejsze jest bowiem wewnętrze piękno, pewność siebie i wiara we własne możliwości. Pragniemy, aby to właśnie uwidoczniły nasze modne bransoletki z kamieni.

Nasze bransoletki z naturalnych kamieni

Wchodząc w głąb naszej strony, natkniesz się na wyjątkową biżuterię, w tym znajdziesz również bransoletki z kamieni naturalnych. Jej wyjątkowość i unikatowość podkreśla fakt, że od początku stworzona jest własnoręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Biżuterie z kamieni naturalnych kierujemy  do kobiet świadomych, wartościowych i dążących do przodu, nie bojąc się przeszkód na swojej drodze, ale również takich które lubią bransoletki z kamieni szlachetnych. Dzięki szerokiej gamie kamieni, kolorów i zawieszek masz szansę na wybranie dla siebie indywidualnej, wyjątkowej bransoletki z kamienia. Dopasuj ją do swojego stylu i osobowości, aby współgrała ona zarówno Tobą, jak i z Twoim wnętrzem. Niech bransoletka z naturalnych kamieni stanie się swoistą manifestacją Twojego wnętrza i tego, co w nim ukryte. Pozwól temu wydostać się na zewnątrz. Powiedz światu głośno, kim jesteś z biżuterią z kamieni szlachetnych.

Bransoletki z kamienia to świetne pomysły na prezenty

Wyjątkowa bransoletka z kamieni szlachetnych będzie idealna nie tylko dla Ciebie, ale też dla najbliższej Ci osoby. Niech stanie się niezapomnianym prezentem, świadectwem Twoich uczuć – miłości, wdzięczności. Niech bransoletka z kamienia będzie swoistym podziękowaniem za czas i obecność. Z pewnością spotka się z uczuciem wdzięczności i dumnie zawiśnie na nadgarstku ważnej dla Ciebie osoby. Wierzymy, że i jej otworzy furtkę do spełnienia i samorealizacji.