Menu
Your Cart

Blogerzy

Współpracuj z Nami!

 

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach, stylizacjach lub o tematyce biżuteryjnej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty marki TopArt i za darmo otrzymać wybrane przez siebie produkty, lub podpisać z nami kontrakt biznesowy, szukamy właśnie Ciebie!


Szukamy osób, które:

  • lubią i potrafią pisać o modzie, biżuterii, zakupach
  • aktywnie działają w Social Media (mają min. 2 000 obserwatorów lub fanów na profilu bloga w popularnym serwisie – Facebook, Instagram lub Twitter)
  • prowadzą swojego bloga dłużej niż 6 miesięcy,
  • dbają o swojego bloga i regularnie go aktualizują
 

Od czego zacząć? 


Napisz maila na bloger@topartbizuteria.pl w którym podaj swoje dane (imię i nazwisko), dane swojego bloga oraz sugerowany sposób współpracy. Napisz kilka zdań zaczynając od „ Współpraca ze mną będzie niezwykle owocna,gdyż … „

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia, jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

 
Co dalej?

 
Wykorzystaj naszą biżuterię w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w Social Media. Opublikuj post w ciągu 2 tygodni od otrzymania biżuterii i prześlij nam link do posta.

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie firmie PPHU TopArt praw do publikacji Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz akceptujesz warunki opisane na naszej stronie.