Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Blogerzy

Współpracuj z Nami!

 

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach, stylizacjach lub o tematyce biżuteryjnej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty marki TopArt i za darmo otrzymać wybrane przez siebie produkty, lub podpisać z nami kontrakt biznesowy, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osób, które:

 • lubią i potrafią pisać o modzie, biżuterii, zakupach
 • aktywnie działają w Social Media (mają min. 400 obserwatorów lub fanów na profilu bloga w popularnym serwisie – Facebook, Instagram lub Twitter)
 • prowadzą swojego bloga dłużej niż 6 miesięcy,
 • dbają o swojego bloga i regularnie go aktualizują

 

  Od czego zacząć? 

   

  Napisz maila na bloger@topartbizuteria.pl w którym podaj swoje dane (imię i nazwisko), dane swojego bloga oraz sugerowany sposób współpracy. Napisz kilka zdań zaczynając od „ Współpraca ze mną będzie niezwykle owocna,gdyż … „

  Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia, jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

   

  Co dalej?

   

  Wykorzystaj naszą biżuterię w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w Social Media. Opublikuj post w ciągu 2 tygodni od otrzymania biżuterii i prześlij nam link do posta.

  Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie firmie PPHU TopArt praw do publikacji Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz akceptujesz warunki opisane na naszej stronie.