Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 100 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Wyprzedaż do -50%

Bransoletka "Baroque Crystal AB" Bransoletka "Baroque Crystal AB"
-30 %
Piękna bransoletka o wyjątkowym wzorze została stworzona przez nasze projektantki z oryginalnych kryształków Swarovskiego.Materiały użyte do jej stworzenia to:- kryształki: Classic Bead koloru Crystal AB- Baroque Bead koloru Crystal AB- perełki: Crystal Pearls koloru ecruZapięcie..
69,00zł 99,00zł
Bez podatku:69,00zł
Bransoletka "Miętowe kuleczki" Bransoletka "Miętowe kuleczki"
WYPRZEDANE
Bransoletka została stworzona z kuleczek w kolorze miętowym, kremowym oraz szarym.Baza to miętowy sznurek jubilerski.Ozdobę stanowią metalowe zawieszki – koniczynka i słonik – “na szczęście”.Długość bransoletki 22cm (można ustalić indywidualnie).Wszystkie metalowe elementy są antyale..
29,00zł
Bez podatku:29,00zł
Bransoletka stworzona ze szklanych kryształków w kolorze niebieskim, ozdobiona kuleczkami w kolorze srebrnym.Baza to żyłka jubilerska.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 20cm plus łańcuszek regulujący 4cm...
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka stworzona ze szklanych kryształków w kolorach miętowym, szarym oraz białym.Baza to żyłka jubilerska.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 20cm plus łańcuszek regulujący ok 3cm...
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka stworzona ze szklanych kryształków w kolorach białym i srebrnym.Baza to żyłka jubilerska.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 21cm plus łańcuszek regulującyok 3cm...
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w kolorach błękitnym oraz białym.Ozdobę stanowią zawieszki muszelka w kolorze srebrnym oraz niebieskie serduszko Crystals from Swarovski.Baza to żmijka w kolorze srebrnym o dł. 20cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. ..
79,00zł
Bez podatku:79,00zł
Bransoletka stworzona ze szklanych koralików modułowych w kolorach czerni i bieli.Baza to rzemień naturalny.Ozdobę stanowią metalowe zawieszki –piórko, sowa i gwiazda.Długość bransoletki to 20 cm plus łańcuszek regulujący (długość można ustalić indywidualnie).Wszystkie metalowe eleme..
79,00zł
Bez podatku:79,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w odcieniach granatu.Ozdobę stanowią zawieszki – metalowy kwiatek oraz dwa serduszka Crystals from Swarovski w kolorach Bermuda Blue oraz HeliotropeBaza to rzemień o dł. 21cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne. Biżuteria Topart ..
109,00zł
Bez podatku:109,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w odcieniach miętowym oraz morskim, nawleczonych na miętowy rzemień.Ozdobę stanowią zawieszki z kryształowym oczkiem oraz aniołek, podkowa, słonik, serduszko i kółko z napisem “never give up”Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długoś..
124,00zł
Bez podatku:124,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w odcieniach czerwieni, nawleczonych na rzemień naturalny.Ozdobę stanowią zawieszki: sowa i koniczynka oraz czerwony chwost.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 22cm..
96,00zł
Bez podatku:96,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w różnych odcieniach różu.Baza to żmijka w kolorze srebrnym o dł. 20cm.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne...
69,00zł
Bez podatku:69,00zł
Bransoletka stworzona z koralików modułowych w kolorach różu i fioletu.Baza to rzemień naturalny.Ozdobę stanowią zawieszki w kolorze srebrnym: kokardka, koniczynka i serduszko oraz kuleczka shamballa z różowymi cyrkoniami zaczepiona przy zapięciu.Wszystkie metalowe elementy są antyalergi..
99,00zł
Bez podatku:99,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 62 (6 stron)