Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Ozdoby do włosów

Ozdoby do włosów

Ozdoby do włosów handmade

Niezależnie od tego czy Twoja suknia jest bogato zdobiona czy może gustujesz w modelach minimalistycznych, ślubna ozdoba do włosów będzie doskonałym wyborem w Twoim wielkim dniu.  Ozdoba na ślub powinna być wybrana z rozwagą, aby pasować do całej stylizacji i subtelnie podkreślać piękno wybranej przez Ciebie fryzury. Zadbaj o zachowanie balansu w tej kwestii, aby wszystkie elementy dobrze do siebie pasowały a azdoba na włosach była istną wisienką na torcie.

Piękna, delikatna ozdoba ślubna na kok to idealny dodatek do romantycznej i dziewczęcej stylizacji. Pięknie dopasowuje się do każdego koka. Elastyczny drucik umożliwia dopasowanie jej kształtu do wszelkich upięć.Dekoracja ozdobiona została kryształkami Swarovskiego w kolorze Crystal  – prze..
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Piękna, delikatna ozdoba ślubna to idealny dodatek do romantycznej i dziewczęcej stylizacji. Pięknie dopasowuje się do każdego rodzaju fryzury. Elastyczny drucik umożliwia dopasowanie jej kształtu do włosów rozpuszczonych jak i wszelkich upięć.Dekoracja ozdobiona została kryształkami Swarovskieg..
59,00zł
Bez podatku:59,00zł
Ślubna ozdoba do włosów - Gold Ślubna ozdoba do włosów - Gold
WYPRZEDANE
Piękna, delikatna ozdoba ślubna to idealny dodatek do romantycznej i dziewczęcej stylizacji. Pięknie dopasowuje się do każdego rodzaju fryzury. Elastyczny drucik umożliwia dopasowanie jej kształtu do włosów rozpuszczonych jak i wszelkich upięć.Dekoracja ozdobiona została kryształkami oraz białym..
59,00zł
Bez podatku:59,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)