Darmowa dostawa powyżej 50 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dostawa

DOSTAWA

 

Dostawa Towarów jest ograniczona do Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. W przypadku zamówień do krajów Unii Europejskiej lub spoza Unii Europejskiej, prosimy o kontakt z Biurem Firmy.

Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

Poczty Polskiej

  • List zwykły priorytetowy – 4 zł – przesyłka nie jest ubezpieczona ani monitorowana. Brak możliwości reklamacji w przypadku niedostarczenia przesyłki lub jej uszkodzenia.
  • List polecony priorytetowy – 8 zł

Firmy kurierskiej

  • Kurier InPost – 11 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa – Kurier InPost – 17 zł

Paczkomatów InPost

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie firmy pod adresem: Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00, z wyjątkiem świąt państwowych. Zamówienie Towaru zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu Umowy sprzedaży, przy czym w przypadku płatności przelewem (przedpłata) albo za pośrednictwem serwisu PayU, PayPal, Przelewy24 wysyłka będzie realizowana dopiero odpowiednio po zaksięgowaniu wpłaty za Towar na rachunku bankowym Usługodawcy.

Przesyłki zagraniczne mogą zostać opłacone jedynie za pomocą przelewu bankowego lub w formie płatności elektronicznej.