Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 100 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Dostawa

 DOSTAWA – Koszty

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do Krajów Unii Europejskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. W przypadku zamówień do krajów spoza Unii Europejskiej, prosimy o kontakt z Biurem Firmy.
 2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:
 • Darmowa dostawa za zakupy powyżej 50 zł – kurier InPost (24-48 h)
 • Wysyłka kurierem InPost (24-48 h) - 11,00PLN
 • Wysyłka kurierem InPost - płatność przy odbiorze(24-48 h) - 17,00PLN
 • Odbiór Osobisty - Zielona Góra - 0,00PLN
 • List polecony, priorytetoey (2-3 dni) - 8,00PLN
 • List zwykły, priorytetowy(2-5 dni) - 4,00PLN 
 1. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie firmy pod adresem: Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00, z wyjątkiem świąt państwowych. Zamówienie Towaru zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zawarciu Umowy sprzedaży, przy czym w przypadku płatności przelewem (przedpłata) albo za pośrednictwem serwisu PayU, PayPal, Przelewy24 wysyłka będzie realizowana dopiero odpowiednio po zaksięgowaniu wpłaty za Towar na rachunku bankowym Usługodawcy.
 2. Klient ma obowiązek odebrać przesyłkę w przeciwnym wypadku powstają roszczenia Sprzedawcy względem Kupującego.

  W przypadku nieodebrania przez Klienta towaru wysłanego przez sklep, Klient zostanie obciążony kosztami związanymi ze zwrotem niedoręczonej przesyłki [wynika to z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 9 stycznia 2004r. w sprawie warunków wykonywania powszechnych usług pocztowych w § 37 stanowi, iż za czynności związane ze zwrotem przesyłki rejestrowanej lub przekazu pocztowego do nadawcy (po wyczerpaniu możliwości doręczenia lub wydania odbiorcy) pobiera się opłatę] oraz ponownej jej wysyłki. W przypadku powrotu przesyłki do sklepu i niemożności kontaktu z Klientem, przesyłka ta będzie przechowywana przez okres 30 dni. Po tym okresie zawartość przesyłki ulega przepadkowi na rzecz Sklepu, a wpłacone wcześniej pieniądze nie będą zwracane.