Menu
Your Cart
 Darmowa dostawa powyżej 100 zł     Zwrot 30 dni     Made in Poland

Bransoletki z kryształów

Bransoletka stworzona ze szklanych kryształków w kolorze niebieskim, ozdobiona kuleczkami w kolorze srebrnym.Baza to żyłka jubilerska.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 20cm plus łańcuszek regulujący 4cm...
35,00zł
Bez podatku:35,00zł
Bransoletka stworzona ze szklanych kryształków w kolorach białym i srebrnym.Baza to żyłka jubilerska.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Długość bransoletki to 21cm plus łańcuszek regulującyok 3cm...
39,00zł
Bez podatku:39,00zł
Bransoletka z czerwonych kryształów
WYPRZEDANE
Bransoletka została stworzona z czerwonych kryształków.Długość naszyjnika 18,5 cm plus łańcuszek do regulacji.Wszystkie metalowe elementy są antyalergiczne.Biżuteria Topart jest tworzona od podstaw ręcznie!..
48,00zł
Bez podatku:48,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Bransoletki z kryształków - biżuteria handmade

 

Błyszczeć jak kryształ to często marzenie każdej kobiety. Zwłaszcza podczas ważnych wieczorów i uroczystości, kiedy chce być tą najjaśniejszą gwiazdą wieczoru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby błyszczeć i w dzień powszedni. Potrzebujesz tylko bransoletki z kryształów. Prawdą jest, że pewne siebie i świadome swojej wartości kobiety kochają być w centrum uwagi. A co skutecznie przykuwa tę uwagę? Kryształowe bransoletki.

Teraz możesz świecić jak prawdziwa gwiazda dzięki biżuterii z mieniących się, kolorowych kryształów górskich. Wszystkie kobiety chcą czuć się pięknie, nic im więcej nie potrzeba jak tylko bransoletki z kryształów. Dziś możesz poczuć bijące od Ciebie piękno i wyjątkowość. Wszystko za sprawą pięknej i efektownej kryształowej biżuterii, którą znajdziesz na naszej stronie.

Bransoletka z kryształów może stać się elementem codziennej stylizacji

Bransoletka z kryształów górskich to nieodzowny element stylizacji każdej wyjątkowej kobiety. To biżuteria idealna dla prawdziwych księżniczek lubiących wyróżniać się z tłumu. Bransoletka z kryształów idealny dodatek, który podkreśli Twoją wyjątkowość i umieści Cię w samym centrum uwagi. Skutecznie przykuje każde spojrzenie. Dzięki kryształom górskim mieniącym się feerią barw, kryształowa bransoletka zatrzyma na dłużej każdy wzrok, powodując zachwyt. Jednocześnie, dzięki stonowanym barwom i skromnemu wyglądowi bransoletka z kryształów dopełni także codzienną stylizację, nadając jej blasku i elegancji. Kryształ górski i bransoletka idealnie idą ze sobą w parze, tworząc wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych kobiet. Przykuj wzrok swojego otoczenia, nosząc na ręce piękną i efektowną kryształową bransoletę. Doskonale dopełni ona zarówno Twoją wieczorową, elegancką stylizację jak i codzienny outfit, nadając mu charakteru.

Kryształowa biżuteria dla każdej kobiety

Uniwersalność kryształowej biżuterii sprawia, że pasuje ona zarówno nieśmiałym niebieskookim blondynkom, jak i zadziornym brunetkom ze szmaragdowym spojrzeniem. Kryształowa biżuteria dopełni ona i wyeksponuje atrybuty każdego typu urody. Pozwól sobie na odrobinę wyjątkowości i na odpowiednią okazję załóż bransoletkę z górskich kryształów. Dzięki niej, będziesz czarować już od pierwszego spojrzenia. Bądź gwiazdą wieczoru.

Bransoletka z kryształów na prezent?

Kryształowa bransoletka to idealny pomysł na prezent dla ważnej kobiety. Dzięki bransoletce z kryształów górskich, każda poczuje się pięknie i wyjątkowo. Mężczyzno, podaruj ten prezent ważnej dla Ciebie kobiecie. Dzięki bransoletce z kryształem górskim, poczuje się ona piękna, ważna i doceniana. Właśnie tak powinna czuć się każda kobieta. Głęboko wierzymy, że właśnie tak poczuje się każda z Was, dzięki naszej ręcznie robionej biżuterii z kryształami.