Menu
Your Cart

Bransoletka "Serduszko" srebro pr. 925 pozłacana - czerwona

Bransoletka "Serduszko" srebro pr. 925 pozłacana - czerwona
  • Bransoletka z łącznikiem w kształcie serduszka, ozdobionego cyrkonią
  • Symbol serca jest wykonany ze srebra pr. 925 - pozłacanego
  • Bransoletka wykonana na bazie wysokiej jakości sznurka woskowanego z możliwością bezproblemowego dostosowania do szerokości każdego nadgarstka.


Od dawien dawna wiadomo, że symbol serca oznacza miłość. Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy i z pewnością najpiękniejszy sposób, by wyrazić szczere uczucia.


Dla ukochanej

Symbol serca możesz podarować ukochanej. Dasz jej tym samym do zrozumienia, że zajmuje dużo miejsca w Twoim sercu. Możesz podarować jej serce w Dniu Zakochanych, w jej urodziny czy pod choinkę. Ale równie dobrze możesz zrobić to spontanicznie, nie czekając na żadną okazję, przypomnisz jej wtedy o swoim silnym uczuciu.


Dla mamy

Mama to pierwsza najważniejsza kobieta w naszym życiu, dlatego zajmuje w nim wyjątkowe miejsce. Wręczając jej taką bransoletkę podziękujesz za cały trud związany z wychowaniem oraz za codzienną matczyną opiekę.  To będzie doskonały prezent na Dzień Matki, święta Bożego Narodzenia, urodziny lub imieniny.


Dla przyjaciółki

Przyjaciółka jest jedna z ważniejszych osób w życiu, to jej płaczesz do rękawa i wyznajesz najgłębsze sekrety. Przypomnij jej, że jest dla Ciebie ważna i podziękuj, że zawsze możesz na nią liczyć. Podaruj jej piękne serduszko, niech przypomina Wam przez lata jak wiele Was łączy i jak dużo razem przeszłyście.


Dla siebie

Spraw sobie prezent! Jesteś w końcu swoją najlepszą przyjaciółką :)

Napisz opinię

Zły Dobry
Captcha
  • Stan: 4
  • Model: BS.18
39,00zł
Bez podatku: 39,00zł