Menu
Your Cart

Bransoletka kółko z Twoim napisem - złota

Bransoletka kółko z Twoim napisem - złota

Bransoletka z grawerunkiem jest to idealny prezent zarówno dla bliskiej osoby jak i dla samej siebie.


  • Bransoletka z zawieszką w kształcie kółka o rozmiarze 2x2 cm.
  • Blaszka jest wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej najwyższej jakości w kolorze złotym.
  • Bransoletka wykonana na bazie wysokiej jakości sznurka woskowanego z możliwością bezproblemowego dostosowania do szerokości każdego nadgarstka.
  • Ważne! Grawerunek jest wykonywany grawerką mechaniczną, co daje Państwu pewność trwałości i długowieczności napisu.


 
        Bransoletka z zawieszką jaką jest kółko, jest najczęściej wybierana, kiedy chcemy napisać dłuższy tekst. cytat, sentencję, słowa piosenki, czy fragment tekstu z ulubionej książki.


        Jest to idealny prezent na urodziny czy imieniny. Możemy wygrawerować życzenia na zawieszce, np. „Wszystkiego najlepszego”, „Spełnienia najskrytszych marzeń”, „Sto lat”, „W dniu urodzin”. Osoba obdarowana, spoglądając na bransoletkę będzie wspominać ten wyjątkowy dzień.


        Kółko często wybierają Panie dla swoich mężczyzn. Pisząc im wyznanie miłości. Wybierają wtedy czarny lub brązowy sznurek woskowany, który idealnie pasuje na męski nadgarstek.


        Firmy często wybierają kształt kółka jako gift dla swoich klientów, grawerując na nich swoje logo. Jest to idealna forma podziękowania za idealną współpracę.


        Jest wiele okazji, aby podarować ten wyjątkowy prezent, jakim jest bransoletka z grawerem na złotym kółku ze stali nierdzewnej. Czy są to święta, urodziny czy imieniny. Jesteśmy przekonani, że każda obdarowana osoba, będzie zadowolona z tego nietuzinkowego upominku.


Napisz opinię

Zły Dobry
  • Stan: 80
  • Model: BG.05
  • MPN: 00000005
79,00zł
Bez podatku: 79,00zł

Dostępne opcje