Menu
Your Cart

Bransoletka serduszko z Twoim napisem - srebrna

Bransoletka serduszko z Twoim napisem - srebrna

 

Bransoletka z serduszkiem jest to idealny prezent zarówno dla bliskiej osoby jak i dla samej siebie.

 

  • Bransoletka z zawieszką w kształcie serca o rozmiarze 2x2 cm.
  • Blaszka jest wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej najwyższej jakości w kolorze srebrnym.
  • Bransoletka wykonana na bazie wysokiej jakości sznurka woskowanego z możliwością bezproblemowego dostosowania do szerokości każdego nadgarstka.
  • Ważne! Grawerunek jest wykonywany grawerką mechaniczną, co daje Państwu pewność trwałości i długowieczności napisu.

 


       

        Najczęściej wybieraną dedykacją na serduszku jest oczywiście napis „Kocham Cię” zarówno dla dziewczyny, dla chłopaka, dla żony, mamy, ciotki czy babci. Te dwa proste słowa wyrażają tak wiele. Ten grawer jest najczęściej wybierany na Walentynki. Nasi panowie wybierają wtedy napisy takie jak „Dziękuję, że jesteś”, „Z Tobą przez życie”, „Kochanej żonie”. Która z nas nie chciałaby mieć na ręku bransoletki ze srebrnym sercem ze stali, która będzie nam przypominać, że ktoś o nas myśli.

 

        Idealnym upominkiem dla świadkowej jest serce z grawerem „Bez Ciebie nie idę”! Wtedy żadna kandydatka na świadkową, która otrzyma taki prezent, nie odmówi nam tej jakże niezwykle ważnej roli podczas jednego z najważniejszych dni w naszym życiu jakim jest nasz ślub i wesele.

 

        Koleżanki organizują Ci wieczór panieński, a Ty chcesz im w jakiś wyjątkowy sposób podziękować? Nie ma nic lepszego jak podarować im bransoletkę personalizowaną. Możesz napisać po prostu „Dziękuję” – jedno słowo, ale jakże niezwykle ważne. Idealnym grawerem będzie również „Wieczór panieński Olki” a z drugiej strony imię przyjaciółki.

 

        Rodzice często wybierają bransoletkę z serduszkiem ze stali nierdzewnej z grawerem jakim jest imię dziecka oraz data jego narodzin. Dziecko jest najważniejszą istotą dla mamy i taty a taka bransoletka podkreśli tą miłość.

 

        W połowie maja jest piękne święto – Dzień Matki. Możemy podziękować naszym kochanym mamom podarowując im bransoletkę w kształcie serca z dedykacją : „Najlepsza mama na świecie”, „Dziękuję za wszystko”, „Best Mom Ever”.

 

        Jest wiele okazji, aby podarować ten wyjątkowy prezent, jakim jest bransoletka z grawerem na srebrnym sercu ze stali nierdzewnej. Czy są to święta, urodziny czy imieniny. Jesteśmy przekonani, że każda obdarowana osoba, będzie zadowolona z tego nietuzinkowego upominku.

 

Napisz opinię

Zły Dobry
  • Stan: 999
  • Model: BG.01
  • MPN: 00000009
59,00zł
Bez podatku: 59,00zł

Dostępne opcje